طلایاب گنج یاب فلزیاب

درباره ما

اهداف سایت سفیرالکترونیک

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان گرامی سایت سفیر الکترونیک

راست مطلب در این اشفته بازار فلزیاب،طلایاب و گنج یاب که مرجع رسمی برای نظارت و تایید صحت و سقم اطلاعات دستگاههای نامبرده نیست بر آن شدیم تا سایتی ایجاد کنیم و با بهره گیری از همه منابع خارجی و داخلی به بررسی وضعیت دستگاههای فلزیاب بپردازیم.

متاسفانه عده ایی از این اشفته بازاری و نبود یک منبع معتبر نهایت سو استفاده را کرده و دستگاههایی بی کیفیت ،یا مونتاژ داخل و به اسم دستگاه خارجی و معتبر را به خریداران قالب می کنند. یا دستگاههای قلابی ساخت چین را وارد کرده و به قیمت دستگاههای اورجینال میفروشند.

سایت سفیر الکترونیک طبق برنامه و روند کاری خود به بررسی همه دستگاههای فلزیاب ،گنج یاب و طلا یاب موجود در بازار خواهد پرداخت و با بهره گیری از منابع معتبر خارجی و سایت های سازنده دستگاههای فلزیاب به همه جوانب فلزیاب ها اشاره خواهد کرد.بدون شک هدف ما انتخاب درست کاربران سایت و افزایش اطلاعات انها در مورد فلزیاب ها ،گنج یاب ها و طلایاب ها است که هزینه و وقت خود را در این راه صرف می کنند بتوانند با استفاده از دستگاههای فلزیاب نهایت لذت را ببرند و از هزینه کرد خود راضی باشند.

همچنین تعداد محدودی از شرکت ها مجوز قانونی خرید و فروش این دستگاهها را دارند پس لازم است قبل از انتخاب و خرید از شرکتی حتما به اعتبار و مجوز ان توجه کنید چونکه در صورت بروز مشکلات و هرگونی خرابی مسئولیتی برعهده نمیگیرن. و از جایی خرید کنید که مکان  و اسم و رسمش معلوم باشه اگر شخص یا شرکتی به بهانه تحریم یا خرید و فروش غیر قانونی محصولات فلزیاب، از دادن ادرس خودداری کردن بدونید دستگاههاشون کیفیت لازم رو ندارن یا اعتباری به خرید ازشون نیست . دستگاه فلزیاب باید توسط خود شما تست بشه و به فروشنده بابت تست دستگاه توسط خودش اعتماد نکنید چرا که ممکنه در مکانی تست رو انجام بده که بدون هیچ موردی  دستگاه به خوبی کار کنه ولی وقتی شما خودتون با دستگاه به کاوش میپردازین متوجه میشین اون دستگاهی که شما میخواستین نبوده. در انتخاب فلزیاب فقط عمق زنی دستگاه ملاک نیس و عوامل دیگه ایی هم مثل حذف ذرات مهم هستن.توضیحات کامل در مورد حذف ذرات رو میتونید در مقاله دیگه ما بخونید

تاثیر حذف ذرات در مناطق مختلف 

متاسفانه در بین شرکت ها و اشخاص فروشنده ،عده ای دست به تحریک خریداران زده و با حرف هایی از جمله تست در خاک و صخره وسنگ مشتری را قانع می کنند و دستگاهی را که در زمین هیچ کارایی ندارد ،با تست تحویل مشتری می دهند و خریدار هم غافل از اینکه دستگاه خریداری کرده در زمین هیچ کارایی ندارد و فقط دلخوش به تستی که فروشنده انجام داده، برای یافتن گنج و دفینه به کوه و بیابان می رود !!!

(اهداف سایت )

 

 

 

در مورد محصولات شرکت الفا الکترونیک حتما بخوانید:

 

شرکت آلفا الکترونیک تمامی دستگاه های خود را با تست در سخت ترین شرایط(ساروج-مواد معدنی-صخره-خاک و …)تست می کند و بخاطر تست انسانی همیشه عمق کاوش واقعی دستگاه ها را در کانال و سایت قرار می دهیم.

برای شرکت الفا الکترونیک  مهم نیست کارخانه و یا شرکت سازنده در کاتالوگ خود ۲۰ یا ۴۰ متر نوشته باشد چون ما قبل از معرفی دستگاه آن را در بدترین شرایط تست می کنیم و البته این تست بدست خود مشتری نیز در بدترین شرایط و هر سبک و نحوی که مشتری مایل باشد انجام می شود و به همین خاطر نیز هیچگاه نمیتوانیم عمق و امکاناتی را بنویسیم که نتوانیم موقع تحویل برای مشتری تست کنیم.

‼️در این راستا ،نوشتن عمق واقعی دستگاه ها برای شرکت ها و اشخاص فروشنده یک سری مشکل ایجاد کرده است!!!
مثلا دستگاه لورنز z1 را بعضی اشخاص با عمق ۱۴ متر تحویل مشتری می دهند در حالیکه عمق نهایی این دستگاه ۳متر می باشد و یا دستگاه دیپ هانتر را با عمق ۱۲ یا ۸ متر تحویل می دهند در حالیکه حداکثر عمق این دستگاه ۳ تا ۳٫۵ متر می باشد آنهم مدل بین المللی با لوپ تی ۱۰۰

بعنوان مثال دستگاههایی مانند کبری ۴۰۰کبری،gprو ks700و تروویدو که به هیچ عنوان برای فلزیابی و گنج یابی طراحی نشده است و حتی ۵۰ سانتی متر هم به طلا حساسیت ندارد را با وعده ی عمق زنی بالای ۲۰ متر تحویل مشتری می دهند.

س دقت داشته باشید ادعا یا نوشته در کاتالوگ به هیچ عنوان معتبر نیست مثلا دستگاهی تبلیغ میشود با عمق ۴۰متر!!!!! و شعاع ۳کیلومتر!!! با قیمت ۱۴میلیون ونهصدهزارتومان! و افراد آماتور هم به راحتی باور میکنند.
لطفا لطفا دقت کنید و دسترنج خودتون رو به باد ندید این نوشته ها فقط یه عدد و ادعا هستند و در عمل دستگاه ۴۰متری تبدیل به ۱متر میشودو شعاع ۳کیلومتر شعاع تبدیل به ۱۰متر
پس بهترین راه فهمیدن کارایی دستگاه تست در ۱۰لایه به دست خود خریدار است.

فروشندگان این دستگاهها همیشه از تست این دستگاه بدست مشتری خودداری می کنند و با حرفهایی از جمله “این دستگاه به فلز قدیمی حساس است و فلز جدید را شناسایی نمی کند و یا دستگاههای واراداتی و برند تست ندارند و یا مکان تست نداریم و… “خریدار بخت برگشته را قانع می کنند.

شاید این مطلب برای فروشندگان این دستگاه هاخوشایند نباشد .فروشندگانی که فقط و فقط بفکر فروش دستگاه و سودجویی هستند و دست رنج چندین ساله مردم را هدر می دهند.

توجه داشته باشید که با انتشار این مطلب بازار فروشندگان و یا بعبارت بهتر کلاهبرداران کساد شده وبا انواع ترفندها شروع به تخریب شرکت آلفا الکترونیک خواهند کرد که باز هم به حول و قوه الهی ترسی از هیچ فروشنده و شرکتی نداریم و به کار خود ادامه خواهیم داد.

در جواب چنین کسانی اعلام می کنیم که اگر واقعا دستگاهی ۴۰متر ۳۰متر یا اصلا ۱۰متر را اسکن میکند یا شناسایی میکند آنرا برای مشتری فقط ۵متر زیر خاک و سنگ و صخره و از همه مهمتر در۱۰لایه تست کرده و تحویل دهند نه اینکه از تست دستگاه طفره بروند.

همچنین اگر لورنز یا دیپ هانتر ۱۲ متر را می زنند ،حداقل ۵ متر زیر خاک و محل مورد نظر مشتری و بدست خود مشتری تست کرده و تحویل دهند و یک سری حرف بیهوده را تحویل مشتری ندهند.

برای اثبات راستی و درستی گفته هایمان اعلام می کنیم که اگر واقعا به فکر رقابت با شرکت ما هستند می توانند با مراجعه به شرکت ،بصورت همزمان یک دستگاه از شرکت دیگر و یک دستگاه از شرکت آلفا را تست و ارزیابی کنیم و همزمان فیلم آنرا نیز در کانال قرار دهیم.

به عنوان مثال حاضریم هر دستگاهی در رنج قیمتی ۲۰ تا ۹۰ میلیون تومانی را با ابر دستگاه گنج یاب ALPHA SX 7000 یا SUPER SENSE مقایسه کنیم و فیلم و مدارک حاصله را در کانال قرار دهیم تا مشخص شود کدام دستگاه قوی تر ،سریعتر و با امکانات بیشتری است.

دوستان و همراهان عزیز  ، با افتخار اعلام می داریم که تمامی دستگاه های این شرکت با تست بدست مشتری در سخت ترین شرایط ( ۱۰ لایه مختلف از مواد ویا صخره یکپارچه) یا به هر سبکی که مشتری بخواهد ،تست و با گارانتی و پشتیبانی مطمئن تحویل مشتری داده می شوند.
تاکنون هر ادعایی کرده ایم به یاری خداوند به آن عمل کرده ایم و در این مسیر از حرف هایی که هیچ سند و مدرکی ندارند ،هیچ هراسی نداریم.

موفق و پاینده باشید
تیم تحقیقات و توسعه شرکت آلفا الکترونیک