طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب تصویریفلزیاب سفیر الکترونیک

طلایاب Alpha SX9000 PRO محصول انحصاری شرکت آلفا الکترونیک

۰
(۰)

طلایاب Alpha SX9000 PRO محصول شرکت آلفا الکترونیک میباشد. این دستگاه توسط چندین طراح بین المللی و بنام در زمینه فلزیاب طراحی شده است. هم مبتدی و هم حرفه ای ها میتوانند از این فلزیاب استفاده کنند زیرا بر اساس نیاز های تمام کاوشگران ساخته شده است.

طلایاب Alpha SX9000 PRO از جدیدترین متدهای فلزیابی در سال های اخیر بهره می برد و دارای امکانات منحصر بفرد زیادی می باشد. تنظیمات هوشنمد و کاملا اتوماتیک این دستگاه باعث می شود که حتی یک اپراتور آماتور هم بتواند بدون هیچ گونه آموزشی از آن استفاده کند. این دستگاه گزینه های مختلفی برای همه نوع شرایط آب و هوایی و خاکی از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب کشور دارد و هوشمند بودن تنظیمات باعث کاهش چشمگیر خطای ناشی از اپراتور می شود.

طلایاب Alpha SX9000 PRO

 

معرفی و جعبه گشایی طلایاب Alpha SX9000 PRO:

 

امکانات ابر دستگاه فلزیاب Alpha SX9000 PRO:

 • شناسایی اهداف تا عمق ۵ الی ۸ متر
 • تفکیک اهداف به صورت JUST GOLD
 • قابلیت حذف ذرات و املاح سطحی در ۹ مرحله
 • قابلیت کار در مناطق مرطوب، نا هموار و سنگلاخی
 • بالانس هوشمند متناسب با محیط
 • دارای تنظیمات ۱۰۰% اتوماتیک
 • قابلیت لایو اسکن از اهداف زیر خاک
 • ذخیره سازی اسکن به صورت عکس و فایل
 • دارای نشانگر عمق ۳ و ۵ مرحله ای
 • نمایش میزان حساسیت به صورت درصدی
 • تنظیم میزان حساسیت به صورت اتوماتیک
 • حذف پارازیت ها و امواج مزاحم
 • تحلیل تصاویر به صورت نرم افزاری و هوشمند
 • دارای تبلت اندرویدی ۷ اینچی
 • شـعاع زنی بصورت خطی تا شعاع ۲۳۰ متر با زاویه ۴۵ درجه (در مدل پرو)
 • شناسایی حفره، تونل و فضای خالی تا عمق ‎‎۸‎ متر الی ۱۰ متر (در مدل پرو)

محتویات پکیج دستگاه:

 1. یونیت اصلی دستگاه
 2. تبلت (نمایشگر دستگاه)
 3. شارژر دستگاه
 4. بندهای نگه دارنده لوپ ۱×۱ متری
 5. فلش دیسک محتوی فایل های آموزشی
 6. کارت گارانتی دستگاه
 7. دفترچه آموزشی دستگاه
 8. لوپ ۱×۱ متری
 9. لوپ ۵۰×۵۰ سانتی متری
 10. لوپ ۳۰×۳۰ سانتی متری (خرید آزاد)
 11. لوپ ۲۵×۲۵ سانتی متری(خرید آزاد)
 12. دسته لوپ
 13. بند گردن آویز
 14. بند نگه دارنده کمری

لوازم جانبی طلایاب Alpha SX9000 PRO

همانطور که ملاحظه می کنید امکانات طلایاب Alpha SX9000 PRO منحصر به فرد است امکاناتی که اگر بخواهیم همه آنها در مدل های مشابه داشته باشیم عملا غیر ممکن است چراکه معمولا در اکثر آن ها، روی یک قابلیت خاص تمرکز شده است و به سایر ویژگی های دستگاه بصورت کم رنگ پرداخته شده است.
بطور مثال در دستگاه طلایاب Lorenz Z2 که جدیدترین محصول شرکت دیپ مکس آلمان می باشد، قدرت اصلی دستگاه روی بخش عمق زنی دستگاه بوده و مابقی امکانات دستگاه مانند قدرت تفکیک و اسکن و حذف ذرات در حد و اندازه یه دستگاه پرچمدار چند صد میلیونی نیست!
یا در دستگاه بسیار معروف شرکت ماینلب استرالیا یعنی گنج یاب GPX 5000 فقط روی قدرت حذف ذرات و کشف اهداف ریز تمرکز شده است و قدرت عمق زنی دستگاه بسیار پایین است به شکلی که از این مدل نمی توان عمق بیشتر از ۱٫۵ متر را انتظار داشت!

ولی در ابر دستگاه فلزیاب آلفا اس ایکس ۹۰۰۰ روی تمام ویژگی ها و خواسته های اصلی اپراتور تمرکز ویژه شده است به طوری که هم عمق نفوذ بالایی دارد و هم اسکن سه بعدی با کیفیت و هم تفکیک فوق العاده قدرتمد Just Gold را داراست و اپراتور حرفه ای می تواند روی توانایی های این دستگاه حساب ویژه باز کند.

این مدل برای هر دو قشر اپراتور حرفه ای و مبتدی گزینه مناسبی هست چرا که تقریبا تمام امکانات و آپشن های این دستگاه به صورت اتوماتیک و هوشمند طراحی شده اند و اپراتور مبتدی بدون آموزش هم می تواند از این دستگاه فلزیاب استفاده کند.

 

منوی دستگاه فلزیاب آلفا 9000

تفاوت با Alpha SX7000:

این دستگاه نسبت به سری قبلی خود یعنی گنج یاب Alpha SX7000 تفاوت های چشمگیری دارد و از لحاظ قابلیت ها و امکانات قطعا بهتر از SX7000 می باشد که در بخش زیر چند مورد از مهم ترین تفاوت های مدل SX9000 نسبت به SX7000 را در ادامه شرح می دهیم:

 • افزایش عمق ۲۰ درصدی
 • قابلیت کنترل میزان حذف ذرات در ۹ مرحله که این مورد در مدل SX7000 فقط به صورت روشن و خاموش هست.
 • قابلیت بالانس هوشمند و اتوماتیک که در مدل SX7000 بصورت دستی انجام می شود.
 • قابلیت کار در محیط های ناهموار
 • قابلیت اسکن سه بعدی سریع
 • افزایش دو برابری طول عمر باتری (۵ ساعت کار مداوم)
 • قابلیت ذخیره اسکن تا ۱۰۰ عدد بصورت فایل اصلی که این امکان در مدل SX7000 بصورت اسکرین شات ممکن بود.
 • نشانگر حالت تفکیک برای فلزات باارزش به دو صورت صوتی و تصویری که این مورد در مدل SX7000 بصورت بی صدا انجام می شد.
 • قابلیت بالانس خودکار در مناطق وسیع که این عملیات در مدلSX7000 باید بصورت دستی چک بالانس انجام می شد.
 • قابلیت جدا شدن نمایشگر جهت سهولت در استفاده

بطور کلی اگر بخواهیم در مورد تفاوت های این دو دستگاه بحث کنیم، باید بگوییم علاوه بر اینکه تمام آپشن های مدل ALPHA SX7000 در مدل ALPHA SX9000 وجود دارد، سری جدید ۳۵ درصد امکانات بیشتری نیز دارد و به جرأت می توان گفت که این دستگاه تمام انتظارات یک کاوشگر حرفه ای را برآورده می کند.

گنج یاب آلفا اس ایکس 9000 پرو

پکیج Alpha SX9000 PRO :

همانطور که افراد حرفه ای و با تجربه می دانند شعاع زن و نقطه زن مکمل یکدیگر هستند و با حذف شعاع زن کار به شدت دشوار و میزان خطا افزایش خواهد یافت. همچنین بدون نقطه زن هم هیچ وقت به موفقیت نمی توان رسید.

پس نتیجه می گیریم که وجود شعاع زن و نقطه زن در کنار هم واجب است. تجربه نشان داده است دستگاه هایی که کار نقطه زنی و شعاع زنی را با هم انجام می دهند، چون هر دو سیستم فرکانسی هستند، در کار یکدیگر تداخل ایجاد می کنند. شرکت آلفا دتــکتور برای حل این مشکل یک پکیج ویـــژه را مــعرفی می کند که در اصل دو سیستم در یک پکــیج بفروش می رسد و مجزا از یکدیگر هستند.

 

پکیج ALPHA SX9000 PRO شامل دو سیستم مجزا می شود که سیستم ALPHA SX9000 عملیات نقطه زنی و اسکن را انجام می دهد و سیستم LEADER X6 نیز کار شعاع زنی و حفره زنی را انجام می دهد. دستگاه های این پکیج بهترین مکمل برای یکدیگرند و بیشترین هماهنگی را با هم دارند که می تواند ویژگی های زیر را به شما ارائه دهد:

پکیج گنج یاب آلفا اس ایکس 9000 پرو

در لینک زیر میتوانید مشخصات زن لیدر ایکس ۶ را بخوانید:

ردیاب LEADER X6

پشتیبانی و گارانتی:

شرکت آلفا الکترونیک با سری Alpha SX7000 ثابت کرد که می توان کیفیت و کارایی فوق العاده را در کنار قیمت بصرفه تجربه کرد و فروش بالا و فیلم های رضایت مشتریان و موفقیت های کسب شده (ویدیوهای موجود در سایت) این ادعا را ثابت می کنند.
این شرکت این بار با نسل جدید سری دستگاه های طلایاب و گنج یاب Alpha برگشته است تا دوباره بر قله های کیفیت و کارایی و مشتری مداری بایستد و با افتخار اعلام می کند که در ساخت و طراحی دستگاه طلایاب Alpha SX9000 از بهترین طراحان و تکنولوژی های این حوزه استفاده کرده است و وجود بهترین قطعات الکترونیکی در ساخت این دستگاه، عمکلردبی نظیر و بی عیب و نقص این دستگاه را تضمین می کند.

هنگام خرید دستگاه آلفا اس ایکس ۹۰۰۰ خریدار مختار است تمامی آپشن ها را در هر نوع تستی (خاک، سنگ و صخره و ۱۰ ایه و …) که مایل باشد، به دست خود تست کند و حتی در صورت تمایل می تواند بصورت همزمان با ۳ دستگاه معروف از برندهای خارجی نیز مقایسه کنید و با خیال راحت خرید خود را نهایی کند و این یعنی شرکت آلفا الکترونیک از کیفیت بالای ساخته ی خود مطمئن هست که گارانتی و خدمات پس از فروش یک ساله را نیز به خریدار ارائه می کند
در موقع تحویل دستگاه تمامی آموزش های دستگاه بصورت جلسات تخصصی به خریدار ارائه می گردد و همچنین بسته آموزشی شامل دفترچه راهنمای تصویری رنگی و فلش دیسک محتوی فایل های آموزش ویدیویی نیز به خریدار تحویل داده می شود تا در صورت لزوم بتواند به راحتی از آنها استفاده کند.

Alpha SX9000

خلاصه:

دستگاه فلزیاب Alpha SX9000 PRO آخرین محصول از سری دستگاه های SX شرکت AlphaDetector می باشد. تنظیمات هوشنمد و کاملا اتوماتیک این دستگاه باعث می شود که حتی یک اپراتور آماتور هم بتواند بدون هیچ گونه آموزشی از آن استفاده کند. آلفا اس ایکس ۹۰۰۰ گزینه های مختلفی برای همه نوع شرایط آب و هوایی و خاکی از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب کشور دارد و هوشمند بودن تنظیمات باعث کاهش چشمگیر خطای ناشی از اپراتور می شود. این دستگاه در واقع رقیب سرسخت فلزیاب لورنز زد ۲ ساخت شر کت DEEPMAX آلمان می باشد که هم از نظر عمق و هم از نظر تفکیک و اسکن یک سرور گردن از آن بالاتر است.

گنج یاب ALPHA SX9000 در دو مدل معمولی و پرو عرضه می شود که در در مدل پرو ، شعاع زن و حفره زن LEADER X6 نیز به پکیج آلفا اس ایکس ۹۰۰۰ اضافه می شود. به جرأت می توان گفت که ترکیب این دو دستگاه کاملا نیازهای یک کاوشگر حرفه ای را برطرف می کند و در هر نو ع زمینی بهترین کارایی را ارائه می کند. در طراحی این دستگاه از ریزپردازنده شرکت موتورولا آمریکا استفاده شده است و مونتاژ آن توسط دستگاه های تمام اتوماتیک در ترکیه و ایران انجام می شود و محصول انحصاری شرکت آلفا دتکتور می باشد.

 

ویدئو های تست فلزیاب آلفا اس ایکس ۹۰۰۰

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *