طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب OKM

دستگاه آب یاب GeoSeeker

۰
(۰)

اگر به دنبال منابع آب زیرزمینی یا حفره های مخفی تا عمق ۲۵۰ متری (۸۲۰ فوت) هستید؟ دستگاه آب یاب GeoSeeker انتخاب خوبی است کاملا حرفه ایی بوده برای حفره و پیدا کردن اب  که اقدامات مقاومت زمین و تجسم داده ها اسکن آن در گرافیک باور نکردنی ۳D. و یک دستگاه ژئو الکتریکی بسیار متحرک و آسان است که در آلمان طراحی و تولید شده است.

دستگاه آب یاب GeoSeekerویژگی های دستگاه آب یاب GeoSeeker

دستگاه GeoSeeker  با بهره گیری از روش های اندازه گیری ژئوالکتریک بر اساس یک فن خاص به خواندن مقاومت ظاهری از زمین. با توجه به مقاومت زمین ، آشکارساز قادر به یافتن ذخایر آب زیرزمینی ، شن و ماسه آب و سطح آب زیرزمینی و همچنین حفره هایی مانند غارها ، تونل ها ، محفظه ها و موارد مشابه است. بنابراین ، آشکارساز ژئوفیزیکی می تواند همزمان به عنوان آب یاب یا آشکارساز حفره مستقر شود.

امکانات دستگاه جئوسیکر

 • ردیاب آب و حفره ژئوالکتریک: مقاومت زمین را تا عمق ۲۵۰ متر تعیین می کند و مقادیر اندازه گیری شده را بصورت سه بعدی تجسم می کند
 • عمق: مشتریان تا ۲۵۰ متر آب پیدا کردند
 • موارد استفاده: تشخیص آب ، تشخیص حفره ، مهندسی ژئوتکنیک
 • حالت های کاری: اسکن ژئوالکتریک
 • اشیا قابل تشخیص: رسوبات آب ، شن های حامل آب ، حفره ها

سخت افزار آب یاب GeoSeeker

اجزای سخت افزاری GeoSeeker کاملاً توسط یک رایانه لوحی Android Tablet PC کاملاً کنترل می شوند. تمام دستورات و نتایج اندازه گیری از طریق Wi-Fi به صورت بی سیم منتقل می شوند. با استفاده از برنامه نرم افزاری از پیش نصب شده ، شما به سادگی یکی از سه حالت اسکن پشتیبانی شده را انتخاب می کنید:

 • اسکن فعال (دقیق)
  در حالی که از این حالت اسکن استفاده می کنید ، GeoSeeker از دو الکترود برای تزریق نیروی الکتریکی به خاک زیرزمینی استفاده می کند. دو الکترود اضافی در حال اندازه گیری اختلاف پتانسیل (افت ولتاژ) در نقاط اسکن خاص برای محاسبه مقدار مقاومت نهایی هستند. این حالت برای شناسایی رسوبات آب زیرزمینی ، غارهای پنهان یا حتی لایه ها و موانع نفوذ ناپذیر در خاک زیرزمینی استفاده می شود. در اسکن های فعال شما قادر خواهید بود یک محدوده عمق خاص را از این طریق تعیین کنید که می خواهید اندازه گیری خود را انجام دهید. بنابراین شما یک عمق شروع و پایان را بین ۵ متر (۱۶ فوت) و ۲۵۰ متر (۸۲۰ فوت) تعریف خواهید کرد.
 • اسکن فعال (سریع)
  این حالت اسکن نسخه سریع اسکن دقیق است. همچنین در حال تزریق جریان الکتریکی به زیر زمین و اندازه گیری اختلاف پتانسیل (افت ولتاژ) برای محاسبه مقاومت زمین است.
 • پویش غیرفعال
  هنگام استفاده از این حالت اسکن ، GeoSeeker فقط از دو الکترود برای خواندن ولتاژ طبیعی زمین استفاده می کند (هیچ نیروی الکتریکی به زیر زمین تزریق نمی شود). این حالت فقط برای تشخیص آب روان زیر زمین استفاده می شود

آب یاب جئوسیکر

نرم افزار جئوسیکر

برنامه نرم افزاری آب یاب GeoSeeker دستورالعمل های ساده گام به گام را برای کمک به شما در تکمیل اندازه گیری ارائه می دهد. شما به سادگی این دستورالعمل های تصویری را دنبال کنید تا اندازه گیری شما تمام شود. پس از اتمام اندازه گیری ، نمایش سه بعدی گرافیکی از مقادیر اندازه گیری ایجاد شده و در صفحه رایانه لوحی شما نمایش داده می شود. برخی از گزینه های تنظیم رنگ برای بهینه سازی تجسم گرافیکی سه بعدی رسوبات آب زیرزمینی ، شن و ماسه حامل آب و سطح آب زیرزمینی (نشان داده شده در رنگ های مایل به آبی) و همچنین حفره ها ، غارها ، تونل ها ، محفظه ها یا لایه های غیر قابل نفوذ (نشان داده شده در رنگ های قرمز) ارائه شده است. . برای مشاوره انواع طلایاب با ما تماس بگیرید .

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن