طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب Nokta Makro

طلایاب GOLDEN KING یک ابرطلایاب!

۱
(۱)

دستگاه فلزیاب GOLDEN KING

ویژگی های طلایاب Golden King :

 1. توانایی تفکیک فلزات به ۲ گروه آهنی و غیرآهنی وجداسازی فلز طلا شناسای ی تونل وفضا‌های خالی.
 2. عدم نیاز واحتیاج به کامپیو‌تر ودادن عمق نوع هدف وابعاد به صورت همزمان از زمین
 3. طلایاب GOLDEN KING دارای ۶ زبان مختلف کارکرد+زبان فارسی می باشد
 4. دارای سنسورگازجهت شناسایی گازهای زیرزمینی
 5. Golden king دارای۲نوع بالانس اتوماتیک ودستی زمین
 6. دارای توانایی ذخیره تصاویر با اسم وتاریخ وهمچنین نشان دادن آن‌ها به صورت سه بعدی.
 7. دستگاه قوی دارای۳لوپ مختلف کاوشگر است
 8. محصول شرکت Nokta detectors
 9. شارژتا چهار ساعت مداوم و همراه با ال سی دی مگا پیکسل ۴۰۰*۵۰۰
 10. دارای دوربین زیرزمین جهت بررسی ودیدن درون چاه‌ها وغار‌ها
 11. عمق کاوش ۴ متر این دستگاه در زمین است
 12. دفترچه آموزش فارسی وانگلیسی

طلایاب گلدن کینگ

سخت افزار و نرم افزار‌های بی‌مانند رادار و کار کننده عمیق گلدن کینگ سیگنالهای که از هدف در یافت کرده را بطورکامل تحقیق و تحلیل می‌کند. زمین در کلیه چیز‌ها اعم از فلزات زیر زمین دفن شده حتما تأثیری می‌کند، بعضا این تأثیرها خیلی کوچک می‌باشد  در سیستمهای عادی دیگر نمی‌توانید این تأثیر را کشف و تثبیت بکنید ولی با استفاده از رادار با کار کننده عمیق گلدن کینگ آن اشیا را تا کوچک‌ترین تاثیر را می‌توانید تعیین بکنید.
لطفا فراموش نکنید که سیستمهای غیر از سیستم رادار با کار کننده عمیق گلدن کینگ قابل کار بردن سیگنال‌ها در وقت بلادرنگ نیستند.

فلزیاب golden king

برای قیمت فلزیاب گلدن کینگ و همچنین سایر محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید

قیمت فلزیاب

توصیف شرکت سازنده دستگاه GOLDEN KING در مورد ویژگی های دستگاه 

پادشاه طلایی به علاوه فلزیاب ۳ بعدی 

اصلاً جدیدترین و قدرتمندترین سیستمهای تشخیص طلا و مواد معدنی و گنجینه های موجود در زمین. فلزیاب GOLDEN KING بر روی ۳ سیستم کار می کند که سیستم فتوگرامتری و الکترومغناطیسی و رادار است. این دستگاه از قابلیت شناسایی گنجینه های طلا و باستان شناسی و امکان شناسایی غارها و تونل ها و حفره های بزرگ حرفه ای با امکان روشن سازی عمق متر و سانتیمتر از طریق تصویربرداری مستقیم سه بعدی برای تعیین دقیق نام فلز کشف شده .

امکان لغو فرآیند اکتشاف آهن و فلزات غیر قیمتی به طور کلی. همچنین یک دستگاه ۱۰ زبان بین المللی از جمله عربی و انگلیسی با یک برنامه ویژه برای تجزیه و تحلیل سیگنال ها ، علائم و آرم های اعتبار باستان شناسی از بزرگترین مراکز و ارگان های اکتشاف جهانی برای آنالیز سیگنال کشف شده و کشف شده است.
دستگاه در خاک های شنی و سنگ و گل کار می کند و تحت تأثیر سنگ های بازالت و مواد معدنی نهایی قرار نمی گیرد. این دستگاه دارای جدیدترین و قدرتمندترین سیستم ردیابی است و در همه مناطق اماکن باستانی و تاریخی و دارایی عظیم برای کشف اهداف در دیوارها و قلعه ها ، غارها و تونل ها موازی نیست.
ویژگی های دستگاه ویژگی جستجوی ایمن غیرقابل مشاهده در سیستم دیگر تحت تأثیر سیم و موبایل نیست و تحت تأثیر مداخلات ناشی از هرگونه تردید در حوزه اکتشاف قرار گرفته و مجهز به ویژگی های عملیاتی کار ساده و عملکرد با مزیت است. از زبان عربی و صفحه نمایش دیجیتالی با کیفیت بالا تمام مشخصات را به طور مستقیم توصیف می کند و تنها دستگاهی است که تصویربرداری سه بعدی را انجام می دهد و فرم هدف را نشان می دهد و دقیقترین جزئیات هدف را قبل از حفاری تماشا می کند و نام فلزی را روشن می کند و عمق آن از اهداف کوچکتر گرفته تا اندازه های بزرگ با دقت و وضوح با توانایی کشف غیرقانونی عظیم در هر سیستم مشابه با تعیین عمق سطح و سانتیمتر شروع می شود.

فلزیاب گلدن کینگ

مشخصات طلایاب Golden King

توانایی بالا در ردیاب سنگ ریزه سنگ و سنگ ماسه سنگ بسیار خوب بدون اینکه تحت تأثیر سنگهای آتشفشانی یا اعماق خاک معدنی بیشتر از بیشتر سنگهای ردیاب طلا در بازارهای جهانی باشد.
کشف در جای خالی
کاربران رادار طلایی کینگ به احتمال فیلمبرداری از نمودارهای سه بعدی در صفحه نمایش نتایج با امکان جابجایی تصویر هدف از بسیاری جهات و از همه زوایا. این سیستم برای اولین بار در جهان فراهم می کند. این سیستم تصاویر و نقشه های از پیش ضبط شده را دعوت نمی کند ، اما برای کارفرمایان دریافت شده از دستگاه مورد نظر به طور مستقیم و قادر به شناسایی حفره ها و شکاف های موجود در زمین به عنوان غارها و تونل ها و اتاق هایی که به راحتی با امکان شناسایی مطالب موجود در آن قرار دارند ، فراهم می کند. خلاء فلزات را نشان می دهد و آن را در صفحه نمایش نتایج در سه بعدی نشان می دهد و به یاد بیاورید که پیش از توسعه سیستم Golden King ، مبلغ گزافی برای نمایش چنین تصاویر با استفاده از تکنیک های قدیمی اسکن ، پرداخت می کردند.
تصویربرداری مستقیم و تجزیه و تحلیل هدف
تجزیه و تحلیل کامل دستگاه از سیگنال های دریافت شده از هدف توسط تجهیزات و نرم افزارهایی که در دستگاه آنالیز مورد استفاده قرار گرفته و در کالیبراسیون خاک اتوماتیک کار می کند و محموله ها و فرکانس های ناشی از خاک و سنگ و اجزاء را با هر کیفیتی می شناسد تا به آن دقیقه ها سیگنال داده شود و در مورد عدم اطمینان نوع و اندازه و فلز شناسایی شده و سیگنالهای قدرتمندی برای نفوذ در تمام مناطق سخت و شدید برای رسیدن به اعماق تا به راحتی انبوه را قادر می سازد تا بتواند از داشتن تحقیقات و اکتشافات واقعی برای داشتن بهترین فناوری در جهان تنها تکنیک قادر به استفاده از آن باشد. غلبه بر تمام سیگنالهای اشتباه صادر شده توسط خاک و سنگها از همه نوع با سهولت.
جادوگر دستگاه را در تمام فلزات گرانبها و غیر قیمتی تشخیص می دهد و سریع و مستقیماً نوع فلز و شفاف سازی را روی صفحه نمایش نتایج سریع می دهد.
این دستگاه از آهن قراضه و فلزات غیر قیمتی از فرآیند تحقیق و اکتشاف برخوردار است تا بتوانید به جستجوی فلزات گرانبها و طلا به راحتی و برای همیشه و بدون هیچگونه مانعی اعتماد کنید.

برنامه هایی وجود دارد که میتوایند یک فلزیاب را در گوشیی خود داشته باشید مخصوصا اگر گوشی شما سامسونگ باشد با استفاده از لینک زیر این برنامه را دانلود کنید:

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۱ / ۵٫ تعداد امتیازات ۱

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر میشه دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه GOLDEN KING را بصورت PDFبزارین ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *