طلایاب گنج یاب فلزیاب
مقالات در مورد فلزیاب

وجود GPS در فلزیاب ها!

شایعه وجود GPS در فلزیاب ها

۵
(۱)

وجود GPS در فلزیاب ها!

شایعه وجود GPS در دستگاه های فلزیاب یا به عبارتی ابزاری قدرتمند برای کلاهبرداران!!!

توضیح کامل درباره وجود GPS در فلزیاب ها و گنج یاب و طلایاب

آیا ممکنه واقعا در فلزیابی GPS کار بزارن ؟؟

وجود GPS در فلزیاب

برخی از سوالات پرتکرار در ذهن خریداران این دستگاهها
۱-آیا دستگاههای شما GPS دارند؟
۲-آیا این دستگاهها زیر نظر هستند و ردیابی میشوند؟
۳-از کجا مطمئن شویم که شما برای فلان جا کار نمیکید و دستگاهها ردیابی نمیشود؟
۴-گفته میشود دستگاههایی که وارداتی هستند موقع رد شدن از مرز دستکاری میشوند و در داخلشان GPS تعبیه میگردد.آیا این مورد واقعیت دارد؟
۵-آیا دستگاههایی که در ایران مونتاژ میشوند ،ردیابی میشوند؟
۶-آیا این دستگاهها هنگام یافتن جنس،GPS آنها فعال میشوند؟

تحلیل گروه مهندسی شرکت آلفا الکترونیک در خصوص وجود GPS در دستگاه های فلزیاب:

شایعه وجود GPS دقیقا به ۹ سال پیش برمیگردد.زمانی که گروهی برای حفاری به اطراف یکی از روستاهای تهران میروند.در نزدیکی یک تپه باستانی پایگاه نیروی انتظامی وجود داشته که فاصله این گروه با پایگاه حدود ۵۰۰ متر بوده است و بین این گروه و پایگاه انتظامی دیوار بتنی وجود داشته است .   (وجود GPS در فلزیاب ها)

شایعه وجود gps در فلزیاب ها

این گروه بعد از یک ساعت کار در این تپه و استفاده از دستگاه متوجه کمین مامورین میشوند و خلاصه این گروه دستگیر میشوند .اعضای این گروه با خانواده ی خود تماس میگیرند .یکی از این افراد با ماموری که دستگیرشان کرده بود مشاجره میکند و کار به تهدید یکدیگر میکشد.این فرد ادعا میکند که یکی از فامیلهای من پست مهمی در ارگانهای انتظامی دارد و بیچاره ات میکنم!!!!!

مامور برای اینکه پیش این شخص خودش را مهم جلوه دهد ادعا میکند که از طریق ماهواره و GPS فهمیدیم که در این محل کار میکنید !!!!
در حالیکه فقط از روی صدای این افراد موفق به دستگیریشان شده بودند.بعد از گذشت حدود ۱۰ روز از این ماجرا ،این جریان در روز نامه جام جم و یکی دیگر از روزنامه های رسمی کشور پخش شد و اتفاقا ابزاری شد برای سودجویان و فروشندگان فلز یاب.

شرکت های فروشنده فلزیاب برای بالا بردن فروش خود و خراب کردن بازار رقبای خود ،به خریدار میگفتند که دستگاههای فلان شرکت GPS دارد و مال ما ندارد!!!
GPS در بعضی از دستگاههای معدن یاب وجود دارد اما نه برای ردیابی توسط ارگانهای دولتی بلکه برای فهمیدن طول و عرض جغرافیایی مکان مورد نظر برای ارائه به سازمان صنایع و معادن برای ثبت معدن و کسی که از دستگاه استفاده میکند میتواند هر زمانیکه لازم بود GPS را روشن و خاموش کند

پس هیچ دستگاهی دارای GPS برای ردیابی نمیباشد و اگر هم این ادعا صحت داشته باشد و در دستگاهها GPS وجود داشته باشد به سادگی یک تعمیر کار رادیو میتوانست آنرا قطع کند و اگر چنین بود الان ارگانهای مورد نظر باید چنذین برابر نیرو استخدام میکردند تا به این جریان رسیدگی کنند!!!
پس احتمال وجود GPS برای ردیابی صفر درصد است.

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۵ / ۵٫ تعداد امتیازات ۱

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *