طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب Minelab

فلزیاب Nexus Standard SE محصول کشور استرالیا

۰
(۰)

فلزیاب Nexus Standard SE دارای محدوده فرکانس بسیار پایین (VLF) است. این دستگاه برای استفاده در خشکی و سواحل نمکی طراحی شده است. Nexus Standard SE به عنوان یک گنج یاب همه منظوره طراحی شده است که قادر است اهداف کوچک و بزرگ را در اعماق خارق العاده تشخیص دهد.

فلزیاب Nexus Standard SE مناسب برای کاوش طلا

فلزیاب نکسوز به عنوان یک طلایاب با ویژگی های عالی نقوذ عمق و دقت تشخیص شناخته شده است که در هر زمینه استاندارد و مناسب بوده و سرعت عملکرد بالایی دارد قدرتمندترین فلزیاب دستی با قابلیت جستجوی عمیق است که به طور قابل ملاحظه ای در کار با زمین و عمق زیاد در هر خاک معدنی بسیار، عمیق ترین فلزیاب موجود در بازار است.

فلزیاب Nexus Standard SEتوضیحات طلایاب Standard

فلزیاب Nexus Standard SE را میتوان در هر یک از حالت های زیر استفاده کرد: تمام فلزی، تشخیص سفارشی، نوسان ساز کنترل ولتاژ (VCO ، نوسان ساز کنترل ولتاژ) یا ترکیبی بین آنها تنظیم و استفاده کرد.

آشکارساز DD کویل استاندارد مجهز به لوپ ۹″ است و تقریبا برای همه شرایط زمین مناسب است. محدوده کویل جستجوی اضافی به شما امکان میدهد با یافتن اهداف کوچک در شرایط دشوار یا انجام “اکتشاف” در زمین، جستجوی خود را بهینه کنید. همه سیم پیچ ها قادر به تشخیص بیشترین و کمترین اهداف هستند.

فلزیاب Nexus Standard SE به صورت دستی ساخته میشود، بنابراین ممکن است تفاوت های جزئی بین واحدهای جداگانه وجود داشته باشد. هر سیم پیچ طوری تنظیم شده است که فرکانس کمی متفاوت را در محدوده پروژه جستجو کند تا تداخل سایر آشکارسازهای NEXUS را به حداقل برساند. تنظیمات کار برای همه Nexus Standard SE یکسان خواهد بود.

برای دستیابی به بهترین نتایج با Nexus Standard ، (مانند هر فلزیاب)، مهم است که گزینه ها و تنظیمات خود دستگاه را بشناسید. تجربه قبلی در استفاده از فلزیاب ها مفید خواهد بود، اما حتی یک کاوشگر مبتدی هم می تواند بر Nexus مسلط شود.

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =