طلایاب گنج یاب فلزیاب
علائم شناسی و دفینه

نماد خوک در دفینه

۰
(۰)

نماد خوک در دفینه : دقت کنید که شاخص خوک اگر به صورت سنگ باشد نمادی است  برای نشان دادن مسیر و هم بعضی مواقع  جهت مخفی سازی دفینه را نشان می دهد  .  سنگ نگاره خوک به چند شکل مختلف کارشناسی می شود و بستگی به شرایط قرار گیری این سنگ در جاهای مختلف دارد.که در ادامه بررسی خواهیم کرد :

خوک در گنجیابی

تفاسیر نماد خوک در دفینه

  • تفسیر اول بدین صورت که اگر این سنگ در روی سنگی تختی قرار داشت و رنگ آن به رنگ اُخرایی یا مشکی بود چه معنی می دهد در این حالت باید در زیر شکم خوک درزی باشد که اگر موجود بود در شکم آن سنگی قیمتی نمد پیج شده است که برای کاربردش ان باید دقت کرد.
  • تفسیر دوم بدین صورت که اگر این سنگ نگاره روی تخته سنگ و یا زمین باشد و رنگ سنگ معمولی و صخره ای بود قضیه متفاوت است و شما باید در جلوی آن به دنبال فرو رفتگی باشید که در مرکز فرورفتگی چاه وجود دارد و دفینه در انتهای چاه در دیواره ای به صورت پلمپ شده که با شکاندن پلمپ راه مشخص می شود که ته این راه به اتاق ختم می شود که معمولا بدون تله نیست که بعد از پشت سر گذاشتن تله به دفینه دست پیدا می شود.
  • و در قسمت سوم اگر خوک به صورت نیمه بود و به صورت تخریب شده بود آنگاه معنی آن به طور کل متفاوت است و در این مورد نشان راهی به داخل غار است که درب ورودی غار را تخریب کرده اند به طوری که از جلو نمایان نیست و حتما شما باید از کنار آن رد بشوید تا بتوانید درب را تشخیص بدهید و به صورت مخفی این درب طراحی شده البته باز است و پلمپ نیست ولی قابل رویت نیست .

حالت دیگر نماد خوک

خوک سفید علامت نقره است  اگر بچه خوک روی سنگ به صورت پراکنده حک شده باشد جهتی را که خوک بزرگ نگاه می کند با جمع تمام خوکها باید موشکافی شود .اگر خوک جلو و بچه خوکها پشت سرش صف ایستاده اند مسیری که همه اش آنجا را نگاه می کند را بررسی کنید. دفینه خوک سخت و در عمق زیاد است .از یک جهت علامت خوک و بچه ها با مرغ و جوجه ها شباهت دارند

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *