طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب Tesoro

فلزیاب Tesoro Cortes

۰
(۰)

فلزیاب Tesoro Cortes

فلزیاب Tesoro Cortes نشان دهنده بهترین ترکیب از فناوری های روز شرکت فلزیاب آمریکایی تسورو میباشد. این فلزیاب برای افراد مبتدی طراحی و تولید گردیده و کار با آن بسیار آسان میباشد که حاصل تلفیق تکنولوژی میکرو پروسنسور مختص این شرکت و مدارهای آنالوگ است.

Tesoro Cortes

تسورو کورتس نمایانگر تمام مراحل فن آوری ریزپردازنده جدید شرکت تسورو همراه با مدارهای آنالوگ واقعی برای ایجاد یک ردیاب است که تمام ویژگی های سطح بالا را دارد.

 کارایی ویژه فلزیاب تسورو کورتس

گنج یاب تسورو کورتس فلزیاب منحصر به فردی است که می تواند در محیط های پر از اهن الات و زمین های الوده و با کارایی ۹۹٪ هدف مورد نظر ( سکه ، طلا م اشیای با ارزش )  را در عمق کم کاوش کند .

تنظیم دستی

از انجایی که فلزیاب تسورو کورتس از نوع VLF  می باشد.قبل از شروع شناسایی واقعی فلز نیاز به یک روش سنتی تنظیم دستی (Manual Ground Balancing) دارد تا هدف مورد نظر را پیدا کند

Tesoro Cortes فلزیاب

امکانات فلزیاب Tesoro Cortes

پیشرفته ترین مدل ساخته شده توسط شرکت تسورو آمریکا

سیستم شناسایی هدف پیشرفته

بهینه سازی شده برای استفاده راحت با وزن سبک و بند لاستیکی اطراف دسته

دارای صفحه مانیتور LCD دیجیتال

دارای سیستم کنترل دستی جهت جستجوی عمیق و آسان

طراحی کلاسیک با دستگیره های راحت

ترکیب ویژگی های مدرن و سنتی در فلزیابی

صدای مختلف برای انواع اهداف ( آهن ،طلا و.. )

کنترل دستی برای برخورد با خاکهای بسیار معدنی

برای بررسی قیمت روز دستگاههای فلزیاب میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

قیمت فلزیاب

 

سایر توضیحات بنا به ادعای کارخانه سازنده Tesoro Cortes

فلزیاب Tesoro Cortes نشان دهنده بهترین ترکیب فن آوری های فعلی و جدیدی است که Tesoro برای ارائه دارد. وقتی جک گیفورد و وینس گیفورد تصمیم به ساختن یک دستگاه شناسایی جدیدی برای شناسایی گرفتند ، هرکدام تجربه متفاوتی را با خود به همراه داشتند. جک بیش از بیست و پنج سال تجربه در طراحی برخی از بهترین آشکارسازهای آنالوگ موجود در بازار را دارد. وینس یک دهه تجربه سیستم های رایانه ای را با خود به همراه آورد. آنها در کنار هم ، فناوری جدیدی را ایجاد کرده اند که به ردیاب های ما عملکرد برتر می دهد و استفاده از آنها را آسان می کند. بخش های مختلفی از این فناوری از زمان معرفی میککس طلایی ، در حال کشف این روش در ردیاب های تسورو است.

اولین چیزی که متوجه خواهید شد جعبه کنترل و پیکربندی نگهدارنده باتری است. محفظه μMax برای نگه داشتن برد مدار جدید به اندازه کافی بزرگ نبود ، بنابراین باتری ها را در زیر بازوی پایین قرار دادیم و اندازه جعبه را کمی افزایش دادیم. این به ما امکان می دهد تا از سیستم ۱۲ ولت استفاده کنیم تا با خواسته های مدار شناسه هدف کار کنیم. همچنین این امکان را برای ما فراهم کرده است که یک بلندگو ۲ ¼ “را روی فلزیاب Tesoro Cortes قرار دهیم. این باعث می شود سیگنالهای هدف بهتر و بلندتری در این زمینه ایجاد شود.

صفحه نمایش LCD 2×16 Cortés نیز چشم شما را جلب خواهد کرد. این منطقه مرکز اطلاعات ردیاب است. ردیف بالا نمایشگر آلفا / عددی است که نشانگر وسیعی از هدف احتمالی شما می دهد. یکی از پنج دسته مختلف نمایش داده می شود. همچنین اگر هدف از مدار بیش از حد مدارها استفاده شود ، صفحه نمایش به شما می گوید که سیم پیچ را برای مطالعه دقیق تر بردارید. بخش آلفا / عددی و نمودار گرافیکی نمایشگر تا زمان عبور سیم پیچ از یک هدف خالی باقی می ماند. بعد از اینکه ردیاب تصمیم به حفاری یا نادیده گرفتن هدف گرفت ، پس از شش ثانیه عدم دریافت سیگنال ، صفحه نمایش خود را پاک می کند. این نمایشگر بدون توجه به تنظیم تبعیض در همه حالتها کار می کند. با پاک کردن صفحه نمایش پس از شش ثانیه ، کاربر می تواند بگوید که آیا بیش از یک هدف جدید که ممکن است مورد تبعیض قرار گرفته باشد ، عبور کرده است یا خیر. ردیاب ممکن است سیگنال صوتی تولید نکند ، اما صفحه نمایش خواندن هدف را نشان می دهد. سپس ردیاب این انتخاب را دارد که به عقب برگردد و هدف را بررسی کند یا آن را نادیده بگیرد.

نیمه پایینی نمایشگر حاوی اطلاعات واقعی آجیل و پیچ و مهره است که به شما کمک می کند تا Cortés را تا حد کامل کار کنید. قسمت سمت راست صفحه نمایش نشانگر سطح باتری است. این یک اندازه گیری دقیق از سطح باتری فعلی شما است. در سمت چپ دور ، شاخص عمق احتمالی وجود دارد. Cortés برای تعیین هدف احتمالی از تغییر فاز هدف استفاده می کند و سپس دامنه سیگنال را برای تعیین عمق نگاه می کند. به عنوان مثال: نیکل و ربع در زمین قرار دارد و ربع آن از نیکل عمیق تر است. اگر ما فقط از تغییر دامنه خارج شدیم ، ردیاب ممکن است دو هدف را با همان عمق بخواند. با این حال ، کرتس سه ماهه را عمیق تر نشان می دهد زیرا واکنش تغییر فاز آن متفاوت از نیکل است.

در مرکز نمایشگر پایین یک صفحه نمایش گرافیکی نه بخش وجود دارد. بخش های مختلف اهداف احتمالی زیر را نشان می دهد: آهن؛ فویل: نیکل؛ برگه گرد؛ برگه مربع پنی روی؛ سکه و سکه مسی؛ ربع؛ نصف و دلار نمودار آنچه را که سیم پیچ در طول جابجایی سیم پیچ دید ، نشان می دهد. تركیبات و جهت یابی فلزات در زمین می تواند در بیش از یك بخش گراف باعث “لك لك شدن” یا نشانه های ممكن شود. به عنوان مثال: زبانه های کشش معمولاً در یک بخش واحد پاسخ نمی دهند اما در دو یا سه بخش سیگنال می دهند. برای کمک به ردیاب در تصمیم گیری در مورد هدف ، یک صفحه نمایش شماره شناسه را در کنار نمودار نوار نیز قرار داده ایم.

ID Number بیشترین قسمت سیگنال را به خود اختصاص داده و آن را به یک عدد دو رقمی تبدیل می کند. هنگامی که وینس مقیاس شماره شناسه را جمع کرد ، تصمیم گرفت بیشترین وضوح را در محدوده وسط اهداف قرار دهد. این منطقه جایی است که نیکل ، برگه های کشش و حلقه های طلا در آن قرار دارد. می دانیم که آهن همیشه در سطح پایین مقیاس قرار دارد و سکه های نقره و جواهرات همیشه در سطح بالایی قرار می گیرند. بنابراین اهداف آهن همیشه یک خواندن از ۰ خواهد داشت و نقره همیشه به خواندن ۹۵ خواهد رسید. کرتس اکنون به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید که می خواهید برای حفاری استفاده کنید. یکی از سخت ترین قسمت های طراحی ردیاب ها این واقعیت است که زبانه های کشیدن می توانند در مکانی متفاوت باشند. اما یک شکارچی که در همان منطقه کار می کند می تواند از ID Number برای یادگیری خصوصیات زبانه های کشش محلی استفاده کند و به طور موثر آنها را نادیده بگیرد.

برای آن دسته از آشکارسازها که تبعیض فیلتر صافی را ترجیح می دهند ، ما نیز سوئیچ تلنگر ساده ای را برای فعال کردن پنجره باریک یا گسترده ای اضافه کرده ایم. هنگامی که صفحه نمایش خالی است ، دو “N” یا سه “W” روی صفحه ظاهر می شوند. N نشانگر یک پنجره شکاف باریک است و در قسمت برگه و برگه مربع قسمتهای نمودار قرار خواهد گرفت. پنجره گسترده ای باعث می شود W در قسمتهای برگه ، برگه مربع و بخشهای پنی روی قرار گیرد. این نشانه ها روشی آسان برای بررسی بخشی از مقیاس است که از آن خارج می شود. شاخص های شکاف تنها زمانی نشان می دهند که هیچ هدفی تحت سیم پیچ نباشد. هنگامی که یک سیگنال هدف وجود دارد ، مهم نیست که آیا هدف تبعیض آمیز بوده یا خیر ، نمایشگر اطلاعات هدف را نشان می دهد.

حالت Sum یکی دیگر از ویژگی ها برای کمک به شناسایی اهداف است. در حالی که ردیاب در حالت Disiplate یا All Metal قرار دارد ، صفحه نمایش اطلاعات مورد نظر را از کل رفت و برگشت سیم پیچ نشان می دهد. هر بار که سیم پیچ از روی هدف عبور کند ، ریزپردازنده یک خواندن شناسه هدف جدید تولید می کند. اگرچه این مورد برای جستجوی عمومی خوب است ، اما در هنگام اشاره کردن می تواند گیج کننده باشد. اینجاست که حالت Sum مفید است. فشار دادن سوئیچ بهار در حالت Sum باعث می شود تا ردیاب یک شناسه چند تنی را شروع کند و به طور متوسط ​​تمام سیم پیچ ها از روی هدف عبور کند. شناسه تن دارای نه تن مختلف است و به طور مستقیم به بخش های نمودار نوار مربوط می شود. هرچه از نمودار مورد نظر بالاتر برود ، قوت سیگنال صوتی بیشتر می شود. متوسط ​​عبور سیم پیچ از هدف می تواند ردیاب را از شر بسیاری از نویزهای سیگنالی که مانع از شناسایی دقیق هدف می شود ، خلاص کند. در اینجا نحوه کار آن آمده است: هنگامی که ردیاب سیگنال مورد نظر را دریافت می کند که مایل به چک کردن است ، سوئیچ Mode را در موقعیت Sum قرار داده و نگه می دارد. جابجایی سیم پیچ خود را تنها با یک جارو دو یا چهار اینچی کوتاه می کند و سیم پیچ را از روی هدف ۳ تا ۷ بار عبور می دهد. رفت و برگشت های چندگانه کوتاه به میکرو پردازنده فرصت می دهد تا پاس ها را جمع کند و میانگین آنها را بگیرد. در حین جابجایی ، شناسه صوتی با کمترین سیگنال شروع می شود و به تدریج در زمین بالاتر می رود تا تغییر دیگری حاصل شود. وقتی این اتفاق بیفتد ، آشکارساز دقیق ترین شناسه ممکن را ارائه می دهد. سپس کاربر می تواند تصمیم بگیرد که آیا می خواهد هدف را حفر کند یا چشم پوشی کند.

همه این ویژگی های جدید توسط کنترل آسان Tesoro تعریف شده است. پد لمسی یا پیمایش در منوها وجود ندارد. با تنظیم دستگیره ها در قسمت جلوی دستگاه ، ردیاب را که دوست دارید ، تنظیم کنید. Cortés دارای یک دستگیره روشن / خاموش حساسیت است. دستگیره سطح تبعیض آمیز. دکمه دستی تعادل دستی. سوئیچ حالت با تمام تنظیمات حالت فلزی ، تبعیض آمیز و جمع. یک سوئیچ Notch Width با تنظیمات خاموش ، باریک و گسترده و یک سوئیچ Light برای کنترل نور پس زمینه LCD با موقعیت های بالا ، پایین و خاموش.

Cortés درون بسته ای قرار می گیرد که وزن آن نیز کمتر از سه پوند (از جمله باتری ها) باشد و تحت ضمانت مادام العمر Tesoro قرار دارد. Cortes Tesoro شناسه هدف را آسان و سرگرم کننده می کند. برای اطلاعات بیشتر با نماینده محلی یا کارخانه خود تماس بگیرید.

ویژگی های فنی دستگاه بنا به ادعای کارخانه سازنده

فرکانس عامل ۱۰ کیلوهرتز
نوع جستجو کنسانتره
اندازه جستجو ۹ ۸ ۸
Family Searchcoil اپسیلون
طول کابل تقریباً ۳ ‘
Freq Audio زنگ شناسه هدف تقریباً ۳۵۰ تا ۸۰۰ هرتز
Freq Audio تمام فلز VCO تقریباً ۳۵۰ تا ۹۲۰ هرتز
خروجی صوتی بلندگو و جک هدفون ۲ اینچی
سازگاری هدفون پلاگین استریو
وزن (ممکن است کمی متفاوت باشد) ۲٫۹۸ پوند
مورد نیاز باتری هشت AA (قلیایی)
عمر باتری (معمولی) ۱۰ تا ۲۰ ساعت
دمای مطلوب. دامنه ۳۰ درجه تا ۱۰۰ درجه فارنهایت
رطوبت مطلوب ۰ تا ۷۵٪ RH
حالت های عملیاتی جستجوی سکوت تبعیض
بدون حرکت تمام فلز
جمع
باریک باریک / گسترده

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نوزده =