طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب ساخت امریکا

فلزیاب DDSL6 FC

۰
(۰)

فلزیاب  DDSL6 FC

فلزیاب DDSL6 FCمحصول شرکت  آکورالوکیتورز (accurate locators) امریکا  برای ردیابی اشیای باارزش و  فلزاتی مانند طلا و نقره و مس که برای مدت زیادی در خاک مانده اند ساخته و طراحی شده است.در این فلزیاب این امکان به اپراتور داده میشود تا طلا را در عیار های متفاوت ردیابی کند عملکرد سیستم کاملا توسط اپراتور قوی کنترل و هدایت میشود.در هر نوع زمینی و با هر نوع خاکی قابلیت تصحیح فرکانس وجود دارد.افراد مختلف با سطوح مختلف یادگیری میتوانند نتایج متفاوت به دست بیاورند.بنابر این تجربه و میزان آشنایی اپراتور میتواند تاصیر زیادی در عملکرد سیستم داشته باشد.

Long range treasure locator DDSL6 FC

رهبر دستگاههای رده مشابه

این بالاترین فناوری برای موقعیت مکانی دوربرد است که امکان تعیین دقیق موقعیت طلا ، نقره ، مس ، برنز ، سرب ، آهن ، الماس ، الیاژ های طلا و سایر فلزات و مواد معدنی را فراهم می کند. و بطور خاص برای جستجوی فلزات گرانبهای دفن شده یا گم شده است بهینه شده است.

نحوه عملکرد فلزیاب  DDSL6 FC

این محصول مجهز به سیستم فرکانس فیلتراسیون کوارتز ویژه ای است و امکان جستجوی طلا و نقره با محتویات مختلف ارزش را فراهم می کند که این یک مزیت برای شکارچیان گنج است. دستگاه فرکانس کوارتز پایدار دقیقا ۱ هرتز را منتشر می کند که امکان جستجوی دقیق را فراهم می آورد. این دستگاه مجهز به واحد کنترل و ریزپردازنده و نرم افزاری است که امکان کنترل فرکانس را فراهم می آورد. اپراتور می تواند این وسیله دقیق را برای جستجوی انواع فلزات یا مواد معدنی با استفاده از روش های مختلف برنامه نویسی سفارشی کند.

فلزیاب Long range locator

خواندنی ها:

فلزیاب گوشی، تعداد بسیاری از پیام های دریافتی ما از سمت کاربران نشان می دهد که علاقمند به دانستن اطلاعات بسیار در مورد فلزیاب گوشی هستید پس این مطلب را مطالعه کنید.

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *