طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب ساخت امریکا

فلزیاب Mother Load Locator

۰
(۰)

فلزیاب Mother Load Locator

فلزیاب Mother Load Locator محصول تریجرناو آمریکا در کلامی ساده میتوان گفت توسط شکارچیان گنج برای یافتن  طلا ، نقره ، مس و برنج به کار می رود.این دستگاه می تواند به سرعت تنظیم شود

برای اطلاع از نحوه ی خرید و فروش فلزیاب در شرکت آلفا الکترونیک و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما، کلیک کنید.

 

فلزیاب Mother Load Locator

نحوه کارکرد

طلایاب مادر لود لوکیتور با ارسال امواج مغناطیسی با فرکانس پایین به داخل زمین این امکان را به اپراتور می دهد تا انواع فلزات باارزش , گنجینه ها , سکه ها و غیره را پیدا کند  به طور مثال جنس هدف , اندازه هدف , عمق هدف , ارزش هدف و … را برای اپراتور مشخص میکند . ردیاب مادر لود لوکیتور دارای عمق کاوش ۴۰ متری می باشد که به راحتی به انواع گنج ها در اعماق زمین دست پیدا می کند . این دستگاه قابلیت این را دارد تا در مدت زمان محدودی منطقه مکانی زیادی را به طور دقیق مورد کاوش و بررسی قرار دهد که می تواند تقریبا محدوده ای را تا ۱۰۰۰ متری پوشش دهد.

با استفاده از میله های مسی گنج یاب مادر لود لوکیتور  میتوانید میزان مقاومت زمین در مناطق مختلف و محدوده تحت پوشش این دستگاه را بسنجید . این دستگاه با قدرت تفکیک بالا و با کیفیت خود در زمین های بسیار آلوده به راحتی به کاوش می پردازد و بدون اینکه در تشخیص فرکانس فلزات مختلف  هیچ تداخلی به وجود بیاورد به کاوش خود ادامه دهد . شما میتوانید از این دستگاه در هرنوع جنس زمینی (شوره زار , جنگل , بیابان , کوهستانی , شن و …) بدون نگرانی استفاده کنید چون این دستگاه بر روی اکثر خاک کشور ها تست شده و بهترین نتیجه را به دست آورده است .

 

دستگاه فلزیاب Mother Load Locator

 

 

تمام ویژگی ها و قابلیت های فلزیاب مادر لود لوکیتور به ادعای شرکت سازنده دستگاه

هنگامی که یک سیگنال فرکانس پایین قوی از طریق کاوشگر به کاوش دیگر از طریق زمین منتقل می شود ، موج مورد استفاده “حامل” است. Mother Load Locator از موج مخصوص فرکانس پایین ویژه ای برخوردار است که مسافت های زیادی را در زمین طی می کند. موج مسیر کمترین مقاومت را از روی زمین می گیرد. فلزات گرانبها برای عبور و مرور از طریق موج آسان است. اگر فلز یا هدف بسیار رسانا در مسیر موج قرار داشته باشد ، در طول مسیر با مقاومت کمتری مواجه می شود. یک موج حامل قوی تر به کاوشگر گیرنده باز خواهد گشت. هنگامی که این اتفاق می افتد چراغ پاسخگویی Target در چراغ های مادر Load Locator. پاسخ اندازه گیری نیز در کنترل پنل MLL نشان داده خواهد شد. با استفاده از این فناوری ، اکتشافات بسیاری در یونان ، مکزیک ، فیلیپین و درست در اینجا در ایالات متحده انجام شده است.
پوشش ۲۴۰۰۰ فوت مربع ،
تقریبا ۱/۲ هکتار

اندازه ، شکل
و عمق آن را تا ۱۳۰ پا تعیین می کند

کاربر پسند ، یک سوئیچ
برای آزمایش ۶ طرفه

متر بزرگ اضافی برای خواندن آسان

۴ – میله های اندود مسی

۴ – ۱۱۰ فوت حلقه سیم

باتری ، شارژر و اتصالات

بارهای آدمک

اکنون می توانید ببینید چه چیزی
قبل از حفاری دفن شده است!

گنج ها ، رگه های طلا ، غارها را پیدا کنید

آنچه تایمرهای قدیمی را از دست داده اند بیابید. در بسیاری از موارد ، آنها فقط چند پا از محل کار خود ، ذخایر زیادی از طلا یا نقره را از دست دادند. بسیاری از گنجینه ها به همین شیوه از کنار رفته اند. اکنون به این مکانها برگردید و به آن پول بپردازید. Mother Load Locator یک ابزار اثبات شده مبتنی بر فناوری امروز است. به دنبال یک حافظه نهان عمیق هستید؟ آیا می خواهید سکه ها یا شمشهای عمیقاً مدفون شده را پیدا کنید؟ به دنبال میله های طلای اسپانیایی یا گنج دفن شده هستید؟ یا شاید شما یک آینده نگر هستید که می خواهید یک ردیف دستمزد پلاسچر ، تونل متروکه یا غار را پیدا کنید؟

Mother Load Locator توسط شکارچیان گنج برای یافتن قطعات الکترونیکی طلا ، نقره ، مس و برنج به کار می رود. آگهی های تبلیغاتی برای شناسایی تغییرات در هدایت خاک از این واحد استفاده کرده اند ، همه با موفقیت بسیار!

مهندسان تحت هدایت ما ، با استفاده از مقاومت ، روشی را در استفاده از امواج شارژ الکترونیکی ویژه ای که زمین را شارژ می کند و مقاومت برگشتی موج را اندازه گیری می کنند ، کامل کرده اند. این شبیه به یک ردیاب فلزی استاندارد است ، به جز با یک ردیاب فلزی شما به اندازه کویل جستجو محدود هستید ، با عمق و پوشش منطقه بسیار کمی.

با Mother Load Locator سیگنالی ارسال می شود تا به دنبال اهداف به عمق ۱۳۰ پا باشد. مقدار زمان صرفه جویی و زمینی را که می توانید پوشش دهید تصور کنید!

نحوه کاوش هدف فلزیاب Mother Load Locator

مفهومی که MLL در آن ایجاد شده است ، استفاده از FERF ، یا میدان های تابش آزاد الکترونی است. تمام فلزات گرانبها دفن شده به دلیل باران اسیدی ، برف و سایر مواد شیمیایی دچار زوال جزئی می شوند. هنگامی که اسید و اشعه ماوراء زیاد با فلزات تماس می گیرند ، یک میدان تابش الکترونی آزاد ایجاد می شود. هر چه یک جسم دفن شود ، زمینه قوی تر خواهد بود. وقتی MLL موج حامل را به داخل زمین می فرستد فرو می رود و پراکنده می شود. این میدان تابش اطراف فلز گرانبها را پیدا می کند و به طور خودکار با آن تنظیم می شود. MLL بازگشت بین نقاط مختلف را با پروب های زمینی اندازه گیری می کند. با توجه به افت مقاومت ، یا قرائت های خاصی در محدوده های طلای یا نقره ذکر شده است ، Mother Load Locator هدف را پیدا می کند. پس از مشخص شدن هدف ، می توان عمق آن را با Mother Load Locator تعیین کرد. این کار با نزدیک کردن کاوشگرهای زمین به یکدیگر انجام می شود ، خوانش کنتور همچنان پایین می رود. عمق تقریباً نیمی از مسافتی است که کمترین میزان خواندن در آن رخ داده است. از طریق قرار گرفتن کاوشگرها و قرائت کنتورها ، MLL اندازه و شکل اهداف را نیز تعیین می کند.

نحوه کار شعاع زن Mother Load Locator

Mother Load Locator برای بهره برداری نیاز به مجوزهای خاصی ندارد. مانند سایر سیستم ها از مواد منفجره یا مواد شیمیایی استفاده نمی کند. MLL فلزات غیر آهنی را پیدا می کند و تونل ها یا معادن متروکه را پیدا می کند. این واحد قابل حمل ، تقریباً ۳۵ پوند است ، و در یک وسیله حمل محکم آب سنگین پلمپ می شود. این دستگاه می تواند به سرعت تنظیم شود ، پروب هایی که در زمین رانده می شوند و سیم های متصل شده در چند دقیقه اجرا شوند. MLL از یک باتری آب بندی قابل شارژ ۱۲ ولت تغذیه می شود و ۵ آمپر تولید می کند. سیگنال ۲۰ ولت. هر دو باتری و سیستم شارژ آن با Mother Load Locator تعبیه شده است. سیگنال موج حامل بین میله های زمین با قدرت اندازه گیری شش جهت مختلف ارسال می شود. این امر باعث می شود که زمین هدایتی و اهداف احتمالی برای بهبودی کشف شود! اگر کنتور خوانش مقاومت کمی دارد ، احتمالاً یک حافظه پنهان بزرگ فلز موجود است. MLL همچنین اهداف را در ظروف چوبی ، آهن و قلعهای دفن شده در زیر زمین قرار خواهد داد.

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *