طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب ساخت امریکا

فلزیاب Thunder Stick

۰
(۰)

فلزیاب Thunder Stick

فلزیاب تاندر استیک 

فلزیاب Thunder Stick یک دستگاه جدید میباشد که دامنه تشخیص بالایی دارد. فرستنده آن قدرت خود را از انرژی طبیعی زمین دریافت میکند.  براحتی در زمین قرار میگیرد و ارسال را به سرعت آغاز مینماید.

انرژی و قدرت کامل آن در عرض ۱۵ دقیقه حاصل میگردد. سیگنال تا ۳۶۰ درجه فرستاده میشود، که توسط اپراتور و کاربر و با استفاده از میله دریافت کننده تنظیم شده انتخاب میشود.

امتیاز و مزیت فلزیاب Thunder Stick به خاطر یافتن تمامی طلاها و نقره جات توسط نمونه میباشد که براحتی قابل تعویض میباشد.همچنین دارای ابعاد کوچک و حجم کم است که به راحتی قابل حمل می باشد و قدرت تشخیص فلزات با ارزش ،آن بسیار قوی و برابر ۴۵ متر در رابطه با یک سکه تنها و بیش از یک و نیم کیلومتر برای اشیای بزرگتر است بطوریکه میتواند فلزات در اعماق زیاد را براحتی شناسایی کند و آنرا به اپراتور نشان دهد و با عمق کاوش ۷٫۵ متر میتواند بسیاری از اهداف را که دستگاههای دیگر قادر به نمایش ان نیستند نشان دهد.این ردیاب حرفه ای میتواند به راحتی در هر شرایطی کارکند و شرایط محیطی و نوع زمین هیچ خللی درکارکرد آن نداشته باشد

فلزیاب thunder

ویژگیـــــها :
 کم حجم، سبک
 دارای دامنه تشخیصی برابر با ۵۰ یارد در مورد یک سکه تنها، و بیش از یک مایل برای اشیای بزرگتر
 دارای سیگنالی با برد ۳۶۰ درجه
 عمقی برابر با ۲۵ فوت
ساخت آمریکا
یکی از موضوعات مهم دیگر در مورد دستگاه ها فلزیاب دیجی کالا است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد روی لینک کلیک کنید.

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن