طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب ساخت امریکا

فلزیاب MULTI SENSOR PRO ART

۰
(۰)

فلزیاب MULTI SENSOR PRO ART

فلزیاب MULTI SENSOR PRO ART محصول شرکت  آکورالوکیتورز (accurate locators) امریکا که دارای چندین سنسور بوده و هر یک از این سنسورها  کار خود را مستقل انجام می دهند بعد در پردازشگر قوی دستگاه داده های انها با هم ترکیب شده تصویری واضح از اشیا و حفره های زیر زمین نشان داده می شود.

فلزیاب MULTI SENSOR PRO

نحوه عملکرد فلزیاب پرو آرت

ابتدا همه اطلاعات زمین از قبیل حفره ها (لایه ها ) و فلزات آهنی و ارزشمند  زیر خاک  در آنتن چند منظوره دستگاه تجزیه و تحلیل شده و بعد برای تعیین موقعیت و محل آن به پردازشگر دستگاه چند سنسوره پرو آرت Multi Sensor Pro ART منتقل می شود که این موجب سرعت کار دستگاه و تفکیک سریع و فوق العاده آن می شود .

دستگاه چند سنسوره پرو آرت  قادر است اشیا کوچک یا آهنی و بی ارزش را حذف کند . شکل خاص آن برای اسکن سریع و راحت بخصوص در مناطق صعب العبور یا داخل حفره ها آن را دستگاه کوچک و ایده‌آلی برای تمام محیط های کوهستانی و ناهموار کرده است و به راحتی اسکن سه بعدی از اشیا یا حفره های داخل زمین روی مانیتور خود نشان می دهد .

مانیتور دستگاه چند سنسوره پرو آرت  دارای تکنولوژی صفحه نمایشگر حسی  UMPC می باشد که کار با آن را ساده تر کرده است.

نرم افزار یک تصویر زنده از نقطه زیر آنتن نشان می دهد .علاوه بر آنکه هشدار دهنده فلز صوتی را می توان با حساسیت کمتر ویا بیشتری بسته به شرایط زمین تنظیم کرد. گنج یاب  مولتی سنسور پرو آرت( Multi Sensor PRO ART) جدیدترین دستگاه چند سنسوره هوشمند  شرکت آمریکایی برای تصویربرداری از زمین می باشدکه اسکنی سریع از آنچه زیر زمین است به ما ارائه می دهد .

MULTI SENSOR PRO

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − دو =

همچنین ببینید
بستن