طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب Minelab

فلزیاب اکوناوکس ۶۰۰

۰
(۰)

بررسی کامل و جامع فلزیاب اکوناوکس ۶۰۰ ساخت شرکت ماینلب استرالیا دارای سه فرکانس منفرد برای تنظیم گنج یابی در مناطق مختلف که فرکانس های پایین تر قدرت نفوذ بیشتری دارند

فلزیاب اکوناوکس 600ضریب هوشی چندگانه فلزیاب اکوناوکس ۶۰۰

فرکانس های پایین معمولاً عمق بیشتری در اهداف بزرگ نسبت به فرکانس های بالا دارند که معمولاً نسبت به اهداف کوچک حساس ترند. با استفاده از EQUINOX می توانید در تمام طیف فرکانس ها همزمان کار کنید تا حداکثر نتیجه را بگیرید.

EQUINOX 600 انتخاب ۳ فرکانس منفرد و EQUINOX 800 انتخاب ۵ فرکانس منفرد را ارائه می دهد. هر دو مدل در هنگام کار در Multi طیف وسیعی از اهداف را تحت پوشش قرار می دهند از هر یک از فرکانسهای منفرد ، با این حال ، اگر سر و صدای زیاد زمین در یک مکان تشخیص خاص وجود داشته باشد ، تغییر به یک فرکانس واحد می تواند به رفع این کمک کند.

فرکانس ۳FX3 دستگاه

۳F × ۳  مخفف Three Frequency Times Three سه فرکانس انتقال فردی را در یک فلزیاب فراهم می کند که با فشار یک دکمه قابل انتخاب است. هر فرکانس انتقال آشکارساز را برای اهداف و شرایط اندازه مختلف بهینه می کند. EQUINOX 600 3 فرکانس ۵ ، ۱۰ و ۱۵ کیلوهرتز را ارائه می دهد ، که یک دامنه یا نسبت ۳ برابر از ۵ به ۱۵ را ارائه می دهد ، از این رو فناوری ۳F × ۳ تعیین می شود.

فرکانسهای جداگانه قابل انتخاب در EQUINOX 600 عبارتند از:

۵ کیلوهرتز – عالی برای سکه های بزرگ نقره ای
۱۰ کیلوهرتز – خوب برای سکه های کوچک چکش خورده رومی
۱۵ کیلوهرتز – یک حالت عمومی خوب برای کشف گنج

داشتن سه فرکانس قابل انتخاب ، قابلیت انعطاف پذیری معادل سه ردیاب تک فرکانس معمولی را می دهد.

توجه داشته باشید که فلزیاب های  سری EQUINOX از فناوری Multi-IQ نیز بهره می برند که به شما امکان می دهد همه فرکانسهای منفرد موجود را بعلاوه سایر موارد به طور همزمان کار کنید. اگر هنگام استفاده از تنظیمات چند فرکانس ، سر و صدای زیادی از زمین را تجربه می کنید ، گزینه کارکردن ردیاب در یک فرکانس می تواند مفید باشد.

فلزیاب اکوناوکس 600جریان WI-FI دستگاه

Wi-Stream از انتقال صوتی دیجیتال کم مصرف کارآمد برای دستیابی به عدم تاخیر زمانی قابل درک صدا (<10 میلی ثانیه) بین فلزیاب اکوناوکس ۶۰۰ فعال Wi-Stream و ماژول بی سیم WM استفاده می کند. این فناوری بی سیم با قابلیت چند کانال ، ارتباطی مطمئن با حداکثر کیفیت صدا را فراهم می کند.

فناوری Wi-Stream در طیف وسیعی از آشکارسازهای Minelab ارائه می شود ، با این وجود ماژول های WM با ردیاب ها سازگار نیستند.

سازگاری ماژول WM و آشکارساز:

WM 12 – GPZ 7000
WM 10 – CTX 3030
WM 08 – سری EQUINOX

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + بیست =