طلایاب گنج یاب فلزیاب
فلزیاب Lorenz

بررسی فلزیاب Lorenz Deep Max X3

مشخصات و ویژگی های deep max x3

۰
(۰)

فلزیاب Lorenz Deep Max X3

 

بررسی فلزیاب LORENZ X3

بررسی کامل فلزیاب Lorenz Deep Max X3

سیستم های ردیابی فلز لورنز برخی از حساس ترین و با ثبات ترین دستگاه های تشخیص فلز در نوع خود هستند که در حال حاضر در دسترس هستند و آنها در درجه اول برای جستجوی حرفه ای و اهداف مکان طراحی شده اند.
فلزیاب Lorenz Deep Max X3 نتیجه سالها تحقیق و توسعه است و یکی از جدیدترین پیشرفت ها در زمینه ردیاب های فلزی Pulse GBS است.

LORENZ DEEPMAX X3 به گونه ای طراحی شده است که از کویل های کوچک یا بزرگ استفاده شود. با استفاده از سیم پیچ های فریم ، امکان شناسایی بسیار موثر در مناطق بزرگ تا عمق قابل توجهی وجود دارد. علاوه بر این ، در جستجوی اشیاء کوچک فلزی ، می توان از کویل های کوچک استفاده کرد. با بزرگنمایی کویل جستجو می توانید دامنه های تشخیص بسیار بالایی بدست آورید. بنابراین فریم های جستجو تا ۳ متر مربع در دسترس هستند.

بررسی Pulse GBS

(Pulse GBS (Pulse Ground Balancing System برای جستجو در عمق مناسب است و الکترونیک های مخصوص طراحی شده سیگنال ها را از سطح زمین لغو می کنند. بنابراین LORENZ DEEPMAX X3 ابزاری قابل اطمینان برای قرار دادن اشیاء فلزی حتی با شرایط شدید خاک و محیط زیست است. طراحی مدار پیشرفته جدید ، طیف وسیعی از تداخلات را از خطوط برق یا فرستنده رادیویی سرکوب می کند و یک تکنیک پالس قدرت سیگنال های بسیار دقیقی را برای دستیابی به اعماق تشخیص قابل توجه تولید می کند.

LORENZ DEEPMAX X3 با دو فیلتر لغو زمین متفاوت کار می کند. این قابلیت از عمق گسترده ای برای اشیاء فلزی غیر آهنی برخوردار است و قادر به شناسایی اشیاء فلزی با استفاده از دو شناسایی هدف متفاوت است.

سیستم تعادل پالس زمینی GBS به دلیل تاخیر بین مرحله انتقال و دریافت عملکرد خوبی دارد. قدرت انتقال بالا یک مزیت اساسی است و کار با کویل های جستجو بسیار بزرگ را ممکن می کند. به دلیل اصل کار فعال ، دامنه حساسیت بالایی برای هر دو فلز آهنی و غیر آهنی حاصل می شود.
LORENZ DEEPMAX X3 برای ارائه تعدادی از ویژگی ها از جمله حساسیت و پایداری بالا به همراه عملکرد آسان ساخته شده است. عملکرد ساده با حداقل کنترل و نمایشگر بزرگ ، LORENZ DEEPMAX X3 را به یک وسیله الکترونیکی کاربر پسند تبدیل کرده است.

تنها چند لحظه طول می کشد تا الکترونیک در شرایط غالب زمین قرار بگیرد. خاک و آجر بازالت هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. انتخاب زمین یک ، دو یا سه را با هماهنگی با تنظیم کنترل های مربوطه زمین یک و زمین دو فیلتر می کند ، و عملا سیگنال های ناخواسته را لغو می کند. اگرچه سیگنال زمین می تواند چند صد یا هزار برابر قوی تر از سیگنال یک شیء فلزی کوچک باشد ، تکنیک داخلی LORENZ DEEPMAX X3 این مسئله را در خود جای می دهد و فقط در صورت وجود فلز سیگنال تولید می کند. این یک نکته قابل توجه در بسیاری از سیستم های دیگر است و کاهش اندکی در حساسیت از اهمیت عملی کمی برخوردار است.

 

لورنز ایکس سه

عملکرد تاخیر زمانی اطلاعات بیشتری در مورد نوع احتمالی فلز واقع شده می دهد. تأخیر زمان جریان های گردابی ، که در انجام اشیاء فلزی تولید می شوند ، با عددی بین صفر تا نود و نه اندازه گیری می شوند. سه نوع مختلف از اشیاء فلزی را می توان نشان داد: اشیاء کوچک غیر آهنی ، آهنی و بزرگ غیر فلزات آهنی.
هنگامی که یک سیم پیچ دوتایی D تعادل تعبیه شده است ، LORENZ DEEPMAX X3 تجزیه و تحلیل هدف آهنی / غیر آهنی پیچیده و تصفیه شده در خاکهای دشوار را ارائه می دهد و نتایج با استفاده از دو آیکون مختلف نمایش داده می شود. نمودار سیم نوار شدت و همچنین سیگنال صوتی با نزدیک شدن سیم پیچ جستجو به یک جسم فلزی بیشتر می شوند.

LORENZ DEEPMAX X3 برای استفاده در سراسر جهان ساخته شده است و طیف گسترده ای از لوازم جانبی برای رفع نیازهای مشتری در دسترس است.
با توجه به اهداف جستجو و موقعیت های مختلف ، انواع کویلهای جستجو را می توان به LORENZ DEEPMAX X3 متصل کرد.
کویل های جستجوی کوچک از ۲۶ تا ۴۵ سانتی متر توسط یک فرد مجزا با قطب تلسکوپی نگهداری می شوند. کویل های فریم از یک متر مربع تا ۳ متر مربع هستند و می توانند از سیم پیچ کابل و لوله پلاستیکی ساخته شوند یا به راحتی از تولید کننده LORENZ DEEPMAX X3 در دسترس هستند.
به عنوان مثال می توان از فریم های جستجو بسیار ساده از لوله های پلاستیکی ارزان قیمت استفاده کرد. قاب باید بدون فلز باشد و سیم پیچ کابل را باید روی سطح قاب سوار کنید.

LORENZ DEEPMAX X3 از توابع خوبی برخوردار است و به همین دلیل می تواند برای بسیاری از اهداف جستجو و موقعیت مکانی مورد استفاده قرار گیرد. DVD به همراه جزوه و تمرینهای عملی پیشنهادی به اپراتور کمک می کند تا بیشترین ردیاب را در این زمینه داشته باشد. هر سازمانی که نیاز به شناسایی دقیق و اطلاعات مکانی داشته باشد ، هنگام ترکیب با GPS و سیستم های جمع آوری داده اختیاری ، از عملکرد LORENZ DEEPMAX X3 بهره مند می شود. جمع آوری داده های چند کانال گسترده با تکنیک های جمع آوری داده به راحتی از تولید کنندگان مختلف در دسترس است. تشخیص چند حسگر اختیاری با GPS و نرم افزار با چندین آشکارساز DEEPMAX X3 که همزمان با هم کار می کنند مانند یک اسکنر امکان پذیر است. واحد ماشه چند سنسور اطمینان حاصل می کند که هر کویل ردیاب و جستجو به همان روش و بدون دخالت ایجاد شده توسط کویل های جستجو در همان نزدیکی کار می کنند. به عنوان مثال ، با استفاده از نقشه های نرم و سخت افزاری مناسب ، می توانید نقشه های رنگی تولید کنید. سیستم های ردیابی لورنز تجهیزات تشخیصی متناسب و لوازم جانبی متنوعی را برای پاسخگویی به نیازهای مشتری فراهم می کند ، به عنوان مثال کشف اسلحه منفجر نشده ، شهاب سنگ ، هواپیمای گمشده ، برنامه های جستجوی زیر آب یا زیرزمینی.
ردیاب های فلزی DEEPMAX پیشرفت های تکنولوژیکی مدرن را با یک محصول با کیفیت و مناسب برای تجهیزات حرفه ای برای تشخیص فلز ترکیب می کند.
ما به عنوان یک شرکت طراحی و ساخت سعی در حفظ بالاترین استانداردها برای محصولات خود داریم و بنابراین تغییرات طراحی ، مشخصات و همچنین در دسترس بودن بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر قرار می گیرند.

امکانات و ویژگی های دستگاه فلزیاب Lorenz Deep Max X3:

 

 1.  این طلایاب قوی سیم پیچ‌های اصلاح شده دارد
 2.  عملکرد اصلاح شده AUTO که (با بیشترین اهداف) در هنگامی که تعادلی زمین انتخاب شد یک شاخص به جای دو شاخص ارائه می‌شود.
 3. عملکرد پایدا‌تر تعادل زمینی به معنای پارازیت کمتر در محیط‌های شهری است.
 4. سیستم جدید تعادلی Ground که با سیم پیچ‌های Double D عمق بیشتری را برای تشخیص اشیاء غیرفلزی مانند طلا و نقره ارائه می‌دهد.
 5. القای منفرد و یا دوگانه یا طراحی‌های متفاوت سیم پیچ می‌تواند استفاده شود.
 6.  حساسیت بالا برای همه نوع فلز
 7. تشخیص در اعماق بسیار زیاد برای اشیاء فلزی خیلی بزرگ
 8.  عملکرد انتخابی برای شناسایی اشیاء کوچک مانند سکه‌های فلزی یا دیگر اشیاء غیر آهنی به خوبی تشخیص اشیاء بزرگ‌تر که در عمق بیشتری مدفون شده‌اند.
 9.  عملیات پایدار بر روی زمین کانی شده یا آبشوی همراه با سیستم تعادلی پالس گراند از ویژگی های این فلزیاب پیشرفته است
 10.  عملیات قابل اعتماد و ساده
 11.   تعیین دقیق محل با وجود سیم پیچ‌های بزرگ
 12.  شناسایی مؤثر و خیلی آسان محدوده‌های بزرگ
 13.  ساختار مکانیکی اصلاح شده و محکم
 14.  انواع سیم پیچ‌های تحقیقاتی برای شناسایی اهداف متفاوت
 15.  سازگاری خودکار اندازه‌های متفاوت سیم پیچی به التکرونیک‌ها
 16.  اشیاء فلزی کوچک ناخواسته نیز می‌توانند شناسایی شوند و یا حذف گردند.
 17.  سرعت واکنشی سریع audio با نوسان ساز کنترل شده ولتاژ (VCO)
 18.   واکنش لگاریتمی audio و بررسی شدت نمودار بار برای تشخیص آسان
 19.  طبقه بندی هدف تنظیم شده بی‌حرکت با مشاهده مدت زمان بررسی
 20.  شناسایی اشیاء آهن دار و غیرآهنی که خیلی کم توسط زمین تأثیرپذیرند.
 21.  طلایاب ذکر شده ورودی صدای سازگار شده دارد
 22.  کنترل فرکانس برای حذف پارازیت
 23.  تنظیم دوباره دکمه خودکار (Push)
 24.  تنظیمات متفاوت و تأخیر و حساسیبت برای حذف کردن اشیاء بزرگ و یا برای شناسایی دقیق و آسان محل
 25.   واکنش ثابت پایدار (صوتی و بصری)
 26.  سیم پیچ‌های تحقیقاتی ضدآب
 27.  این دستگاه فلزیاب بسته باطری تعویضی قابل شارژ داراست
 28.  الکترونیک‌های شارژ با دوشاخه ورودیAC برای عملیات در سطح جهانی

ساخت فلزیاب

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۰ / ۵٫ تعداد امتیازات ۰

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *