طلایاب گنج یاب فلزیاب
علائم شناسی و دفینه

نماد شتر در گنجیابی

۲٫۴
(۵)

با سلام خدمت همراهان گرامی سایت در مورد شتر در دفینه یابی بحث و گفت وگو خواهیم کرد : که به وفور در طبیعت یافت می شود
نماد شتر خوابید که دارای باری با ارزش می باشد البته در مورد این کار نقصان وجود دارد آن هم کوهان شتر است در محدوده اطراف که یا مسیر دید است یا شیب پایین دست سمت چپ به دنبال کوهان یا همان قسمت گم شده باشید که علامت آخر است
ممکن که در شیب پایین دست باشد که در اینصورت به شما ورودی و تونل به سمت اتاقک میدهد ولی چنانچه در مسیر دید باشد هدف هم آنجاست.

شتر در دفینه یابی

نشانه شتر در دفینه یابی دارای تفاسیر بسیار زیادی میباشد که میتواند کاوشگر را به مراهی بکشاند یکی از مهم ترین تفاسیر این  این است که شما باید در جهت خلاف نگاه شتر  باید حرکت کنید تا به دفینه برسید توجه داشته باشید که دفینه در فاصله دور از این نماد وجود دارد پس در صورت امکان با ی دستگاه فلزیاب حرفه ای محل را مورد بررسی قرار دهید تا از وجود دینه باخبر شوید اما اگر شما یک دستگاه فلزیاب حرفه ای در اختیار ندارید کار شما کمی سخت میشود و باید به دنبال هواکش دفینه باشید

در تفسیر نماد شتر در گنجیابی عده دیگری از این نماد  شتر دارای یک کوهان داشته باشد در این صورت شما  در این صورت شما باید به دنبال یک نماد تکمیل کننده بگردید نماد تکمیلی میتواند متشکل از هر چیزی باشد برای  اما در در این حالت  شما باید بسیار احتیاط کنید  زیرا این دفینه ممکن است شما را به کام مرگ بکشاند  ممکن است دفینه دارای گاز های سمی میباشد.

هشدار هشدار

نماد های تقلبی به قصد اخاذی

شیادان بی کار نمی شینند بعد از جعل اشیاء اتیقه روی آوردن به جعل آثار مربوط به دفینه?
نمادها و آثاری که برای مقاصد شومی همچون اخاذی و کشاندن سیستم دارها بر روی مکان مورد نظر و گرفتن دستگاهای گنج یاب آنها در پوشش مامور نیروی انتظامی و اکثر دیده شده که در جاههای پرت و به دور از مسیر آدمهای محلی همچین کارهایی درست میکنند که در خلوتی کامل بتوانند برنامه خود را اجرایی کنند.

نماد شتر

در تصویر فوق یک نماد شتر خوابیده می بینید که کاملا جدید و با طول عمری کمتر از چند سال است.
دوستان توجه فرمایید که ما قدمت و سن سنگها و کارهای خلق شده بر روی انها را از روی گل سنگهای موجود بر روی سنگ و صخره تشخیص میدهیم که متاسفانه در اینجا هیچ گل سنگی بر روی نماد وجود ندارد.

 

نماد شتر به صورت سنگ نگاره 

نمونه زیبای دیگری از یک کار با ارزش و مختص به دفینه، یک نماد شتر به صورت سنگ نگاره بر روی دیواره صخره که اشاره به یک بار زرد داره حال یا دفینه حاکمی محلی یا دفینه و قبر یک تاجر.
در اینگونه موارد بدون شک علائم ریز دیگه ای تکمیل کننده کار و پازل هستند که با کمی بررسی ( البته توسط شخص کاردان و خبره) و همچنین بهره گیری از سیستم های خوب میتوان هدف پیدا کرد.
از صاحب عکس درخواست عکس تکمیلی داریم عکسی از همین زاویه با فاصله ۱۰ متری.

نماد شتر

خلاصه مطلب نماد شتر در گنجیابی : 

نماد زیبای شتر یکی از ازشمندترین و بیشترین نمادهای حیوانی مختص به دفینه در کشور عزیزمان ایران است که در اکثر موارد دارای باری با ارزش از جنس طلای ناب است
و صد البته این نماد چندین تفسیر در برمیگیرد که با توجه به ابعاد و اندازه آن و همچنین جایگاه قرار گیریش تفسیر واقعی آن امکانپذیر است.

مطالب دیگری نیز وجود دارد که به شما در پیدا کردن گنج کمک کرده و حتی راهنمایی های لازم را انجام میدهد از خواندن این مطلب غافل نشوید.

پیدا کردن گنج

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۲٫۴ / ۵٫ تعداد امتیازات ۵

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن