طلایاب گنج یاب فلزیاب
علائم شناسی و دفینه

نماد مار در دفینه

۱
(۱)

مار در دفینه یابی

بررسی نماد مار در دفینه و تفاسیر آن

نماد مار در دفینه

خطر مرگ در دفینه نماد مار

مار در دفینه یابی یکی از نماد های مهم میباشد که به شما امکان میدهد تا به دفینه مورد نظر برسید این نماد مربوط به دوره ی ساسانیان و اشکانیان میباشد نمار جانور سمی میباشد که بسیار خطر ناک میباشد اگر شما با این این نمادی برخورد کردید رعایت جوانب احتیاط الزامی میباشد زیرا همانطور که میتواند شما را ثروت مند کند میتواند شما را به کام مرگ نیز بکشاند

برای گنج یابی در هر زمینی نیاز به فلزیاب و گنج یاب دارید. شرکت آلفا الکترونیک چندین سال در این زمینه فعالیت میکند با خیالی راحت میتوانید مشاوره رایگان دریافت کنید . 

دفینه نماد مار

دو تفسیر نمونه که نسبت به بقیه تفاسیر ارجحیت عبارتند از :

تفسیر اول
سر مار را نگاه کنید مار را به هر طرفی در حال حرکت بود شما باید به همان طرف به اندازه طول مار قدم بردارید ممکن است ابتدا به پلمپی ساروجی برسید این پلمپ ممکن است دارای طرحهای بسیار زیادی می باشد که شما را به کام مرگ می کشاند پس همواره رعایت احتیاط خط و اصول بازگشایی دفینه الزامی است. توجه داشته باشید که در این حالت در دفینه مار بسیار درآمدهای پایین وجود دارد و در آن های بالاتر نیز ما شاهد تله هایی مرگبار هستیم.

تفسیر دوم
در این حالت باید در کنار نماد مار چند عدد جوغن وجود داشته باشد این جوغن ها معمولاً به شکل دایره و بسیار کوچک نیز می باشد شما باید تعداد این جوغن ها را بشمارید در طول مار ضرب کنید عدد به دست آمده فاصله دفینه تا نماد را مشخص میکند ما باید در جهت مخالف طلوع خورشید به متراژ عدد قبل حرکت کن تابه پلمپ اصلی برسید در راه ممکن است دفینه های دیگری جهت گمراه کردن فرد کاوشگر وجود داشته باشد اما توجه نکنید و تا انتهای عدد به دست آمده به حرکت خود ادامه دهید.

امتیاز به مقاله

میانگین امتیازات ۱ / ۵٫ تعداد امتیازات ۱

اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *